Компанія Tokomak Energy провела перші запуски нового експериментального реактора ST40
1 Травня , 2017
Вартість і терміни окупності приватних сонячних станцій допоможе розрахувати онлайн-сервіс Odessasolar
1 Травня , 2017

Запуск першої китайської космічної вантажівки пройшов успішно

З космодрому Веньчан в провінції Хайнань успішно стартувала перша в історії Китаю космічна вантажівка «Тяньчжоу-1» («Небесний корабель-1»), який доставить на космічну станцію «Тяньгун-2» трохи більше шести тонн цінного вантажу, а після, протягом декількох місяців, буде використовуватись для різного роду тестів і експериментів. Запуск вантажівки широко висвітлювався китайськими ЗМІ, включаючи Центральне телебачення Китаю CCTV.

Виведена на орбіту вантажівка буде стикуватись з космічною лабораторією «Тяньгун-2» тричі, в тому числі для того, щоб розвантажитись і заправити її паливом. Після цього, китайці протягом двох місяців будуть проводити різного роду дослідження та експерименти за участю вантажівки, націлені на поліпшення процесів стикування, дозаправки в космосі й інші важливі процеси.

Китай повільно, але вірно йде до своєї мети зібрати на орбіті Землі власну Міжнародну космічну станцію. Основний модуль майбутньої станції китайці планують вивести на орбіту вже в 2018 році, а повноцінний запуск її роботи намічений вже на 2022 рік. Після 2018 року, якщо вірити головному конструкторові програми китайських пілотованих космічних кораблів, до основного модуля станції буде запущено вантажний корабель «Тяньчжоу-2» і пілотований корабель «Шеньчжоу-12».

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: