В Японії розумні будинки забезпечать себе енергією за рахунок штучного фотосинтезу
8 Вересня , 2017
Нові нанороботи вбивають клітини раку за хвилини
9 Вересня , 2017

Запущений сервіс Lyrebird здатний відтворити будь-який голос за допомогою ШІ

Нейромережа, яка говорить вашим голосом.

Команда канадського стартапу Lyrebird запустила бета-версію інструменту, який дозволяє відтворити будь-який людський голос за допомогою штучного інтелекту.

Технологію тестували протягом чотирьох місяців, але доступною для всіх користувачів вона стала вперше. Тепер будь-який бажаючий може безкоштовно випробувати алгоритм Lyrebird, розроблений в Монреальському університеті, — і послухати свій цифровий клон.

Раніше розробники вже показували приклади роботи їх технології в експериментальному порядку, записавши штучну бесіду між Бараком Обамою, Дональдом Трампом і Хілларі Клінтон.

Проте замість обіцяної у травні однієї хвилини звуку, необхідної для копіювання голосу, користувачеві доведеться начитати не менше тридцяти речень англійською мовою, які запропонує йому програма. І вуаля, ваш комп’ютерний двійник готовий.

Сервіс вивчить ваші особливості і інтонації, а потім запропонує «прочитати» цим голосом будь-який текст. Тепер на ваш вибір напишіть або скопіюйте будь-який англійський текст (наприклад, одну з промов американського президента або діалоги Сімпсонів) і слухайте, що вийшло.

Так наприклад звучить голос колишнього американського президента за версією Lyrebird:

 

Система недосконала, попереджають творці, але схожість помітна. Технологія знаходиться на ранній стадії розробки, і згенерована мова може звучати «недосконало», визнають в компанії. Чим більше речень ви прочитаєте, тим точнішим вийде зліпок голосу.

У найближчі місяці компанія планує оновити сервіс, щоб удосконалювати створювані користувачами голоси.

Також стартап домовився про співпрацю з 10 розробниками відеоігор і аудіокниг, а також особистих помічників з голосовим управлінням, щоб гаджети в майбутньому могли озвучувати повідомлення голосом відправника. Розробники впроваджують технологію і в кіновиробництво для дубляжу фільмів.

Розробники відзначають, що дуже серйозно ставляться до можливості використання технології для шахрайства або створення фейкових новин, тому цифровий голос, створений людиною, буде належати тільки їй: ніхто не зможе його використовувати без дозволу правовласника.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline