Роборуку навчили “відчувати” форму об’єкта
23 Жовтня , 2017
Домашня гідропонічна екоферма від IKEA виростить овочі в три рази швидше теплиць
23 Жовтня , 2017

Забруднення повітря вбиває 500 000 європейців щороку

Сотні тисяч фабрик по всьому світі забруднюють повітря нашої планети кожен день. Для таких країн, як Китай, ця проблема є особливо актуальною, адже багато китайських міст буквально покриваються смогом від промислових виробництв. Але справи кепські не тільки в Китаї. Виявилось, що в ряді європейських держав ситуація не набагато краща, ніж у Піднебесній. Експерти європейського екологічного агентства ЄЕА в Копенгагені прийшли до невтішного висновку, що від забруднення повітря щорічно помирає приблизно півмільйона європейців.

Незважаючи на статистику про повільне покращення якості повітря в Європі, фахівці Європейського агентства з контролю над навколишнім середовищем (ЄЄА) впевнені, що забруднення атмосфери є причиною 500 000 щорічних смертей серед жителів європейських країн. Якщо бути точним, мова йде про 520 400 померлих людей з 41 європейської країни лише за 2014 рік. Причиною загибелі населення вчені вважають забруднення повітря в результаті спалювання різних викопних видів палива. Для порівняння: у 2013 році від забруднення повітря померли 550 000 чоловік.

Згідно зі статистикою, смерть чотирьох людей з п’яти в даному випадку була безпосередньо пов’язана з забрудненнями атмосфери продуктами спалювання палива. Забруднюючі повітря частинки мають розміри близько 2,5 мікрон, що цілком достатньо для того, щоб проникнути в легені людини. При цьому, згідно з тією ж статистикою, схильність людей до захворювань, пов’язаних із забрудненням навколишнього середовища, знизилась з 85 до 82 відсотків у період з 2013 по 2015 рік.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: