Проривний орігамі-алгоритм будує 3D-об’єкти з мінімальною кількістю полігонів
29 Червня , 2017
Вчені отримали нову форму вуглецю, матеріал, який, крім міцності, володіє пружністю
30 Червня , 2017

За екраном смартфону помістили сканер відбитків пальців

Але технологія ще вимагає невеликого доопрацювання.

Компанія Qualcomm представила на виставці електроніки і мобільних пристроїв Mobile World Congress Shanghai ультразвуковий сканер відбитка пальця.

Біометричний сканер першою застосувала компанія Vivo, представивши прототип смартфону, в якому сканер відбитка пальця розташований за екраном. Про це повідомляє Engadget.

Місце розташування сканера відбитка пальця — актуальна проблема для багатьох розробників сучасних смартфонів. Розташований на корпусі біометричний сканер займає досить багато місця, тому виробники електроніки по-різному вирішують питання з його розміщенням.

Нерідко компанії вбудовують сенсор в кнопку на фронтальній панелі або розміщують сенсор на задній кришці — це дозволяє розблокувати телефон і використовувати його однією рукою, в той же час не обмежуючи можливе розширення площі, займаної екраном на фронтальній панелі.

Тепер Qualcomm представила ультразвуковий сканер відбитка пальця, який дозволяє зчитувати дані з пальця, розташованого за OLED-дисплеєм товщиною до 1,2 міліметра. Крім того, сканер працює під водою, не боїться брудної і спітнілої шкіри, а також «пробиває» через скло товщиною 800 мікрон і алюміній товщиною 650 мікрон.

Vivo стала першою компанією, яка продемонструвала новий сканер відбитка пальця Qualcomm в дії, розташувавши його за екраном прототипу на базі смартфону Xplay6.

За экраном смартфона уместили сканер отпечатка пальцев

Приклад роботи сканера відбитків пальців під водою | Фото: engadget.com

За словами редактора Engadget, новий сканер відбитка пальця поки що працює відчутно повільно — за його оцінками, затримка між дотиком до екрану і розблокуванням становить близько секунди.

Можливістю приховати сканер відбитка пальця за екран раніше цікавилась Apple, яка традиційно вбудовує біометричний сканер Touch ID кнопку Home на фронтальній панелі.

У лютому стало відомо про те, що Apple запатентувала інфрачервоний біометричний сканер, який можна розмістити за екраном смартфону, однак ні про які практичні розробки у цій сфері досі нічого не повідомлялося.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: