Нова СЕС потужністю 10 МВт відкрита на Львівщині
3 Травня , 2017
Уряд Китаю заснував центр розвитку комерційних космічних технологій
3 Травня , 2017

За €20 німецька Sonnen поставить власникам домашніх батарей безлімітний об’єм електрики

Крістоф Остерман з Німеччини заснував енергетичну компанію Sonnen, клієнти якої сплачують щомісячний внесок максимум 19,90 євро за необмежену кількість електроенергії. «Financial Times» вже назвала Sonnen однією з найбільш швидкозростаючих компаній в світі.

Оскільки кожен користувач може виробляти і накопичувати електроенергію, компанія продає по всій країні домашні системи акумулювання енергії і отримує від покупців гарантію доступу до них, пише sunnik.com.ua.

За допомогою програмного забезпечення всі акумуляторні батареї об’єднані в мережу з вітровими, сонячними і електростанціями, що працюють на біомасі. В результаті створюється велика мережа, що складається з виробників і споживачів електроенергії, а також тих людей, які роблять і те і інше. Крістоф Остерман називає це «електросуспільством Німеччини» і прагне зробити Sonnen «енергетичною компанією майбутнього».

бытовые системы хранения энергии

Для будь-якого німецького споживача модель, запропонована Остерманом, звучить дуже заманливо. Проте вона є проблемою для енергетичних гігантів – компаній Eon і RWE, які покладаються на електроенергію з ядерноого та викопних видів палива. У 2016 році частка атомної електроенергії в загальному обсязі виробництва Німеччини становила 13,1%, викопного палива – 52,2%. Але продовжує зростати частка електроенергії з ВДЕ – в минулому році вона досягла 29,5%.

Остерман один з тих, хто хоче прискорити перехід на відновлювані джерела енергії: «зробити його швидшим, ніж можуть великі постачальники електроенергії». Компанія продала вже близько 15 000 систем зберігання електроенергії. Це хороший результат, враховуючи те, що вона була заснована в 2010 році «п’ятьма людьми в гаражі». Зараз компанія налічує вже 300 співробітників по всьому світі. Щорічно її оборот зростає вдвічі. До кінця 2017 року вона маж подолати рубіж в 90 мільйонів євро.

микросети на основе домашних аккумуляторов

Аналіз дослідницької фірми EUPD показує, що в компанії Sonnen є великий потенціал стати лідером ринку в Німеччині, США та Австралії. За допомогою своїх систем зберігання електроенергії компанія має намір компенсувати слабкі сторони відновлюваних джерел енергії, зокрема, їх нестабільність.

Система зберігання електроенергії компанії Sonnen призначена для масового споживання. Електроенергія, отримана з таких систем, може поставлятись і в сторонні електромережі, що робить їх більш гнучкими. Оскільки обсяг електроенергії з ВДЕ зростає, настає найкращий час для вступу в гру великих енергетичних компаній.

«Ми руйнуємо їх бізнес-модель, тому що у нас кращі альтернативи. Однак, навіть енергетичні гіганти не зможуть залишитися осторонь такої системи чи зупинити її. Вже зараз видно, що вони намагаються вчитись у нас», – говорить Остерман.

Джерело: ecotown.com.ua

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline