Естонія зацікавилась Hyperloop
15 Вересня , 2017
Розумні жилети перетворять бродячих собак в вартових вулиць
15 Вересня , 2017

Японських пенсіонерів пересаджують на безпілотні таксі

Компанія DeNA почала тестувати свої безпілотні шатли на території району Нішіката, розташованого приблизно в ста кілометрах від Токіо. Розробник мобільних ігор DeNA створив шестимісні безпілотні таксі, щоб допомогти пенсіонерам вести активне життя і виконувати свої щоденні завдання.

Населення Японії стрімко старіє, тому в багатьох провінціях, селах і невеликих містах більшість жителів уже давно на пенсії. Це означає, що вони вже далеко не так добре бачать, їх координація рухів і швидкість реакції теж вже не ті, тому навіть літні власники автомобілів не завжди можуть виїжджати на власних транспортних засобах в гості і за покупками.

Безпілотні автобуси Robot Shuttle від DeNA покликані вирішити цю проблему і вже зараз проходять випробування. Їх швидкість поки обмежена десятьма кілометрами на годину, але навіть в цьому випадку неквапливі шатли дозволяють багатьом пенсіонерам їздити по своїх справах в межах району.

Тестування триватиме до 2020 року. Якщо все піде добре і безпілотні автобуси себе добре проявлять, уряд країни обіцяє виділити для них окремі смуги і запустити їх по всій країні.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline