Надзвукова пасажирська авіація повертається в особі Boom Supersonic
14 Грудня , 2017
Голландська поліція згортає програму з підготовки орлів для боротьби з безпілотниками
15 Грудня , 2017

Японські компанії об’єднались для будівництва мережі водневих заправок

Одинадцять компаній, включаючи Toyota, Nissan і Honda, об’єднались для будівництва мережі водневих заправних станцій в Японії.

Toyota, Honda і Nissan будуть брати участь у партнерстві з вісьмома компаніями (JXTG Nippon Oil & Energy Corporation, Idemitsu Kosan, Iwatani Corporation, Tokyo Gas, Toho Gas, Air Liquide Japan Ltd, Toyota Tsusho Corporation та Development Bank of Japan), в рамках якого планується побудувати мережу водневих заправних станцій в Японії. Група збирається відкрити 80 станцій за перші чотири роки співпраці (яке, як очікується, триватиме близько 10 років), вже до березня 2018 року запустивши перші дев’ять. Про це повідомляє портал Enagdget.

Японські автовиробники активно розвивають технологію водневих паливних елементів. Так, у 2014 році Toyota випустила модель Mirai, перший серійний водневий автомобіль, в той час як Nissan в минулому році анонсував плани по розвитку технологій паливних елементів з використанням етанолу.

Поки головним бар’єром на шляху технологій водневого палива залишається їх вартість. Наприклад, Mirai коштує близько 59 тисяч доларів, що приблизно вдвічі більше ціни на порівнянний по технічним характеристикам електромобіль, а будівництво водневих заправних станцій може обійтись в 4,4 млн доларів.

На даний момент в Японії функціонує 91 воднева заправка і налічується близько 2 200 автомобілів на водневих паливних елементах. У 2016 році уряд Японії поставив за мету збільшити кількість водневих заправних станцій до 40 000 до березня 2021 року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline