Знайдено спосіб отримати засмагу без сонячного світла і солярію
21 Червня , 2017
HIVE – нова архітектура, яка дозволить кардинально збільшити ефективність обчислювальних систем
21 Червня , 2017

Японська компанія JDI розкриває технічні деталі щодо створеного ними прозорого дисплею

На початку цього року ми розповідали нашим читачам про новий прозорий дисплей, розроблений фахівцями компанії Japan Display Inc (JDI). І лише нещодавно на конференції Society for Information Display 2017 (SID 2017), яка проходила в Лос-Анджелесі, США, представники компанії JDI розкрили практично всі технічні деталі, що стосуються дисплею, який має найвищий на сьогоднішній день рівень прозорості.
Коли дисплей знаходиться у вимкненому стані, він виглядає як шматок прозорого скла. Коефіцієнт прозорості дисплея становить 80 відсотків, що на цілих 50 відсотків більше, ніж прозорість попередніх зразків, створених в свій час в компанії JDI. При такому рівні прозорості все, що знаходиться позаду дисплея, видно крізь нього з досить високим рівнем чіткості.
Для того, щоб зробити дуже тонкий і прозорий РК-лисплей, фахівцям компанії JDI довелося розробити і створити зовсім нову структуру матриці. На відміну від традиційних дисплеїв, в яких матриця підсвічується світлом від розташованої позаду лами або світлодіодів, матриця нового прозорого дисплею підсвічується збоку. А відображаючі поверхні рідких кристалів відображають це світло в потрібному напрямку за рахунок їх відповідної просторової орієнтації.
Прозрачный дисплей #2
Розсіювання світла рідкими кристалами дозволило позбутися ще одного атрибуту традиційних дисплеїв – поляризаційної пластини. Ще однією непотрібною частиною став фільтр кольорів. В новому дисплеї використана технологія послідовного кольорового поля (CFS, color field sequential), яка полягає в тому, що рідкі кристали послідовно висвітлюються світлом синіх, червоних і зелених світлодіодів. Для реалізації цієї технології фахівцям компанії JDI довелося розробити новий тип рідких кристалів, які забезпечують дуже швидку реакцію і здатні переходити від прозорого до розсіюючого стану з дуже великою швидкістю.
А нижче ми наведемо список всіх основних технічних параметрів нового прозорого дисплею:
Розмір – 4 дюйми по діагоналі
Роздільна здатність – 360 на 300 пікселів, 117 точок на дюйм
Частота оновлення – 180 Гц
Коефіцієнт прозорості – 80 відсотків
Контрастність зображення – 16:1
Колірна гамма: 112 відсотків по стандарту NTSC

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: