IMEC представляє перший самонавчальний нейроморфний чіп, здатний складати музику
30 Травня , 2017
Відео з 100000 кадрів, створене алгоритмом всього з одного кадру
30 Травня , 2017

Японці створили безпілотну платформу, здатну перетворити в дрон будь-яку річ (відео)

Японська компанія PRODRONE розробила платформу PD-ANY, яка дозволить перетворити в квадрокоптер (або гексакоптер) практично будь-яку річ. Це реалізується за рахунок системи з декількох модулів, кожен з яких обладнаний незалежним електродвигуном і гвинтом.

«Не використовуй безпілотний літальний апарат для перенесення вантажу – просто перетвори свій вантаж у безпілотник», – такий слоган придумала компанія для свого інноваційного модульного дрону.

Унікальна і легко адаптована платформа PD-ANY може бути пристосована для транспортування найрізноманітніших предметів. Наприклад, у своєму демонстраційному відео компанія показала, як за рахунок чотирьох моторизованих роторів можна трансформувати в мультикоптер звичайний стілець.

беспилотная мебель летающая

За словами виробника, набір з чотирьох двигунів важить 4 кілограми і має вантажопідйомність до 15 кілограм. Його максимальна швидкість становить 20 км/год, а максимально можливе перебування в повітрі – близько 10-15 хвилин (в залежності від вантажу).

Зараз кожен модуль являє собою незалежний пристрій, забезпечений власною батареєю та електронікою керування. У компанії заявляють, що майбутні моделі PD-ANY отримають протиобертальні гвинти, бездротову взаємодію між двигунами і автоматичне калібрування.

Це не перший оригінальний дрон японської компанії. Раніше PRODRONE продемонструвала вантажний БПЛА з маніпуляторами-щупальцями. Великоформатний мультикоптер PD6B-AW-ARM отримав дві «руки», здатні перевозити вантаж вагою до 20 кг

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline