Сонячний суперконденсатор виробляє водень і електрику одночасно
26 Листопада , 2017
Карбід-кремнієва електроніка успішно витримала випробування в умовах, подібних до умов на поверхні Венери
27 Листопада , 2017

Японці полетять на Місяць в обмін на свої технології

Про те, що Японія планує відправляти своїх астронавтів на поверхню Місяця, говорилось і раніше, коли представники різних космічних агентств обговорювали можливість спільної побудови бази на орбіті природного супутника Землі, але тоді ці плани не були офіційно озвучені. Зараз японська газета «Іоміурі» опублікувала матеріал, в якому підтвердила наміри японського уряду, посилаючись на впливові джерела в правлячих колах.

Передбачається, що Японія буде брати участь у міжнародному проекті, і зможе запропонувати цілий ряд власних розробок, які можна буде впровадити при будівництві місячної орбітальної бази. Відзначається, що японські фахівці могли б посприяти розробці кораблів і човників для висадки космонавтів на поверхню Місяця. Крім того, у японців є інноваційні дослідження у сфері очищення води і повітря, які теж можна застосувати при будівництві майбутньої станції. Напрацювання японських фахівців включають в себе і власні технологічні рішення для стикування транспортних космічних кораблів і модулів станції.

Всі ці розробки японських вчених не тільки зможуть підвищити престиж країни в космічній сфері на міжнародному рівні, але і дозволять Країні Сонця що сходить отримати можливість готувати і відправляти в космос власних астронавтів.

Нагадаємо, що на початку 2020х років провідні космічні агентства планують почати будівництво модульної навколомісячної бази Deep Space Gateway. Передбачається, що країни-учасники проекту зможуть отримати можливість відправляти своїх космонавтів на навколомісячну станцію в обмін на технології та комплексні рішення, надані для спільного використання.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: