NASA профінансує 10 невеликих дослідницьких місій
30 Березня , 2017
На Місяці знайшли гігантські підземні тунелі
30 Березня , 2017

Яким би міг бути «новий голос» Стівена Хокінга?

Комп’ютерний голос Стівена Хокінга, можливо, не менш знаменитий, ніж геніальний розум його власника. Фізик-теоретик і космолог розповів, що використовує створену компанією Intel комп’ютерну систему ось вже протягом останніх двох десятиліть. Однак, Він зазначає, що, здається, «дозрів для змін».

На цій хвилі британська благодійна організація «Розрядка сміхом» («Comic Relief») створила для заходу «Red Nose Day» («День Червоного Носа») пародійне відео, на якому зображений Стівен Хокінг, нібито проводить кастинг серед голлівудських знаменитостей, пропонуючи використовувати саме їх голос в якості нового голосу для Хокінга.

Наприклад, творець мюзиклу «Гамільтон» Лін-Мануель Міранда провів свою презентацію, зачитавши реп і заявивши, що його голос «найкрутіший», в той час як нинішній голос Хокінга звучить як голос «злого робота».

Актор Ліам Нісон спробував загіпнотизувати Хокінга:

«Слухайте мій голос. Він глибокий. Він сексуальний. У ньому містяться нотки… фізики».

В «кастингу» також взяли участь австралійська актриса, стендап-комедіантка, сценарист і продюсер Ребел Уілсон, а також голлівудська красуня Анна Кендрік. Навіть Білл Гейтс вирішив взяти участь.

Серед конкурсантів був і Едді Редмайн, який грав Хокінга у фільмі «Теорія всього» (2014) і вирішив спробувати вдруге доторкнутись до слави знаменитого фізика-теоретика.

Нагадаємо, що у Хокінга у віці 21 рік була діагностована хвороба Лу Геріга, також відома як бічний аміотрофічний склероз. Незважаючи на те, що на той момент молодій людині пообіцяли в кращому випадку ще кілька років життя, старина Хокинг нещодавно справив своє 75-річчя. Ще в молодості його фізичні здібності серйозно знизились, але тим не менше він міг самостійно говорити. Однак у 1985 році, коли Він захворів на пневмонію, лікарям довелося після серії операцій провести трахеостомію. Вона врятувала вченому життя, але вкрала у нього його власний голос.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline