Японські дослідники створили мініатюрного робота для вивчення інших планет
23 Червня , 2017
Восьминіг надихнув науковців на створення підводної клейкої стрічки
23 Червня , 2017

Як збирають безпілотні Chevrolet Bolt – відео від General Motors

General Motors оголосила про завершення виробництва 130 тестових автомобілів Chevrolet Bolt EV, обладнаних безпілотною технологією наступного покоління на своєму складальному заводі Orion в штаті Мічиган.

Компанія продемонструвала ролик, на якому відображені основні моменти складання. В реальності електромобілі збираються не так швидко, як може здатись на відео, але очевидно, що цей процес досить швидкий, хоча і на багатьох етапах не автоматизований.

Машини спускаються вниз по частково модифікованому конвеєру, щоб працівники могли прикріпити датчики на зовнішній стороні авто і апаратне забезпечення – всередині. Спочатку на даху автомобіля кріпиться багажник, а на ньому – камери, радари та інше обладнання.

Великий блок, що складається з бортового комп’ютера і іншого апаратного забезпечення, поміщається всередину люка “Болт”, а планшет ставиться в центр панелі приладів.

130 автономних Chevrolet Bolt приєднаються до парку з 50 тестових авто нинішнього покоління в 3 локаціях в США.

«Розширення нашого тестового парку забезпечить відповідність наших безпілотних авто тим же суворим стандартам безпеки і якості, яких ми дотримуємось у всіх наших автомобілях», – сказала глава GM і головний виконавчий директор Мері Барра.

«Автономні транспортні засоби, які ви бачите тут сьогодні – це спеціально побудовані електромобілі для випробувань. Рівень інтеграції в цих авто знаходиться на рівні з будь-яким з наших транспортних засобів у виробництві, і це велика перевага. Насправді, жодна інша компанія сьогодні не має унікальну і необхідну комбінацію технологій, техніки і виробничих потужностей, щоб будувати безпілотні автомобілі масово», – також зазначила Барра.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: