Лазерна система зарядить телефон через всю кімнату
22 Лютого , 2018
Nokia створює уніфіковану платформу для розумних міст і IoT
23 Лютого , 2018

Як роблять автомобільні шини?

Всі знають, що таке автомобільна шина, як вона виглядає і навіщо вона потрібна, багато хто навіть їх купував для свого автомобіля і ремонтував проколи, проте мало хто бачив, як їх виготовляють. А даремно, тому що це досить цікавий процес! Надолужити згаяне допоможе цей пізнавальний відеоролик.

Автомобільна шина являє собою пружну оболонку з гуми, металу та тканини, встановлену на обід колісного диска. Шина забезпечує контакт транспортного засобу з дорожнім покриттям і призначена для поглинання незначних коливань від нерівностей і компенсації похибки траєкторій коліс. Основними матеріалами для виробництва шин є гума, яка виготовляється з натуральних і синтетичних каучуків, і корд. Кордова тканина може бути виготовлена з металевих, полімерних та текстильних ниток.

В залежності від орієнтації ниток корду в каркасі розрізняють діагональні і радіальні шини. У діагональних каркас складається з ниток корду, спрямованих по діагоналі, під певним кутом до площини колеса, причому в двох сусідніх шарах каркасу нитки корду перехрещуються і працюють в парі один з одним. Товщина каркасу боковини та протектора таких шин відрізняється мало, брекер тонкий і підсилює основний каркас лише незначною мірою. В радіальних, нитки каркасу розташовані в напрямку радіуса по профілю шини від одного борта до іншого, так що нитки каркасу в усіх його шарах паралельні одна одній.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: