bHaptics’ TactSuit — новий тактильний костюм для віртуальної реальності
10 Липня , 2017
«Грибна ковбаса» — біорозкладаний будівельний матеріал з їстівним бонусом
10 Липня , 2017

Xiaomi представила лазерний проектор, доступний масовому користувачеві

Компактний, домашній пристрій забезпечує не на словах, а на ділі кінематографічну якість зображення. Промінь лазера будує віртуальний дисплей з технологією ALPD 3.0, яка застосовується в більшості комерційних кінотеатрів Китаю. При габаритах самого проектора 410×292×87 мм його можна розмістити в 50 см від стіни, щоб вийшов екран з діагоналлю до 150 дюймів.

Модель під назвою Xiaomi Mi Projector має максимальну яскравість 5000 люмен зі статичним коефіцієнтом контрастності 3000:1. Крім інтегрованого динаміка тут є: три порти HDMI, один порт USB 3.0, мережевий порт і оптичний аудіовихід. Вражає заявлений ресурс роботи – 25 тисяч годин без ремонту або заміни об’єктива, що ідентично 17 рокам служби по 4 години на добу.

Xiaomi MI Projector

Головний, він же єдиний недолік новинки в граничній підтримуваній роздільній здатності – 1080p. Однак у Xiaomi вирішили, що куди важливіше забезпечити прийнятну ціну для споживачів і заморозили прайс на $1500. Тим самим гарантувавши інтерес з боку широкого спектру клієнтів і перспективу успішного виходу на світовий ринок.

Xiaomi MI Projector

Продажі Xiaomi Mi Projector в самому Китаї стартували 4 липня, точних відомостей про продажі в інших куточках планети, поки що немає.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline