Телескоп Hubble застав галактику-серійного вбивцю на “місці злочину”
9 Серпня , 2017
ВМС США надрукували готовий до занурення підводний апарат
9 Серпня , 2017

Хакери вимагають від творців «Гри престолів» 6 мільйонів доларів в біткойнах

Кілька днів тому інтернет-спільноту сколихнула інформація про те, що невідома група хакерів зуміла викрасти у телеканалу HBO величезну кількість конфіденційної інформації, включаючи серії телесеріалу «Гра престолів», які ще не вийшли в ефір, сценарії нових серій, особисте листування віце-президента телеканалу та інші досить чутливі матеріали. Як виявилось, хакери здійснили цю непросту операцію не заради розваги, а працювали над здійсненням своїх планів близько півроку і тепер не проти отримати від керівництва HBO викуп у розмірі приблизно 6 000 000 доларів.

Хакерська група під кодовою назвою Mr.Smith вважає, що вкрадена ними інформація, будь вона викладена у відкритий доступ, може привести до краху телеканалу HBO. Саме тому якісь 6 мільйонів доларів – дрібниця для творців серіалу, вартість однієї серії якого значно перевищує цю суму. Самі хакери не приховують, що на подібних зломах і подальшому шантажі заробляють від 12 мільйонів доларів на рік, тому оцінили вкрадені серії «Ігри престолів», сценарії та інші дані в свій шестимісячний дохід. Зрозуміло, викуп у HBO вимагають в біткойнах, щоб відстежити гроші згодом було неможливо.

На збір необхідної суми і переведення її в біткойни керівництву HBO відвели лише 3 дні. На поточний момент хакери вже злили в Мережу п’ять серій серіалу «Гра престолів», включаючи ще не вийшовший п’ятий епізод. Кожне відео забезпечено позначкою «HBO is Falling». У разі невиконання вимог шантажисти загрожують опублікувати інші відео, сценарії та конфіденційну інформацію, що включає в себе особисті листування співробітників студії і навіть контактні дані знаменитих акторів. Крім нових серій «Гри престолів», в руки зловмисників також потрапили нові епізоди таких шоу, як «Кімната 104», «Гравці», «Біла ворона» та інші. Загальний об’єм вкраденої інформації становить близько півтора терабайт.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline