Китайський експериментальний токамак EAST встановив новий рекорд – 101.2 секунди стабільної роботи
15 Липня , 2017
В Китаї зійшов на воду перший рятувальний катер-безпілотник
15 Липня , 2017

Хакер Geohot розробив автомобільний «фітнес-трекер» за 88 доларів

Відомий хакер Geohot, відповідальний за злом ігрової консолі PlayStation 3, вирішив стати розсудливим, заснував стартап comma.ai і почав працювати над створенням гаджетів і програмного забезпечення для машин. Спочатку він планував випустити свій автопілот, який міг би підійти до будь-якої машини, але за необхідності реєструвати винахід, доводити його безпеку і заповнювати при цьому купу паперів, начебто відмовився від задуму, вирішивши зробити щось зовсім інше. І ось, будь ласка. Перший гаджет, випущений ним і його командою, вже готовий — автоінтерфейс Panda лише за 88 доларів.

Роз’єм OBDII є на більшості сучасних машин, тому Хотц вирішив підключати свої майбутні гаджети саме до нього. Panda не стала винятком. Крім штекера під роз’єм, згаданий вище, невеликий пристрій забезпечений модулем Wi-Fi і портом USB, через які можна підключати інші пристрої (камеру, наприклад) або навіть зарядити свій смартфон.

Зараз для «Панди» створено кілька додатків. Один з них збирає безліч даних про автомобіль, тому, чим більше в машині датчиків, тим більше інформації водій зможе отримати завдяки розробці Геохота. Можна підключити до гаджету камеру, перетворивши його в подобу відеореєстратора.

— Навіщо все це? Ну, людям подобається дізнаватись свій пульс, тиск та іншу інформацію за допомогою смарт-годинника та іншого… Ось і ми розробили щось подібне, тільки для автомобілів, — пояснив Геохот.

Говорячи про це, розробник лукавить, адже думка потягатись з Tesla його так і не покидає, а сам він все ще планує зайнятись розробкою автопілота, тому гаджет, здатний збирати дані, отримані від автомобіля, зайвим точно не буде — при розробці програмного забезпечення для автопілота вони точно знадобляться.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline