Вченим-фізикам вдалось прискорити в сто разів процес створення конденсату Бозе-Ейнштейна
22 Грудня , 2017
Дослідники розмістили AR-об’єкти на задній план, сховавши їх за справжніми
23 Грудня , 2017

Walmart впроваджує технологію роботизованих супермаркетів

Одна з найбільших торгових мереж Walmart нещодавно запустила кілька проектів по створенню супермаркетів майбутнього. В них можна буде придбати потрібні товари без усіма «улюблених» атрибутів подібних закладів: черг, касирів і величезного скупчення людей біля полиці з потрібним товаром. Причому масове впровадження подібних технологій планується найближчим часом.

Першим цікавим проектом Walmart є Store No. 8, в рамках якого в Нью-Йорку запущений магазин, де можна здійснювати покупки за допомогою чатбота. З асортименту супермаркету в чатботі можна вибрати потрібні продукти, які будуть підготовлені спеціально для вас. Потім можна прийти і просто забрати все, що потрібно, при бажанні докупивши щось ще. У магазині буде працювати технологія розпізнавання об’єктів, яка покликана стежити за тим, що ви складаєте в сумку, після чого робот автоматично спише суму покупок з вашого рахунку.

Інший проект – стартап під назвою «Busy NYC Moms». Основною аудиторією цього магазину повинні стати багаті мами з Нью-Йорка і просто люди, у яких мало вільного часу для того, щоб ходити за покупками. Сервіс зможе надсилати клієнтам повідомлення з докладним описом товару, а для здійснення покупки потрібно буде просто відповісти на повідомлення. Крім цього, можна і самостійно направити запит на товар, про наявність або відсутність якого клієнт буде поінформований. Потім буде достатньо лише оформити доставку.

Зараз сервіси працюють безкоштовно і на деякі повідомлення відповідають люди, але з часом чатботи стануть повністю самостійними, а сервіс буде працювати за передплатою. Про вартість послуги на даний момент нічого не повідомляється.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: