Американський бойовий лазер знищив п’ять безпілотників
23 Вересня , 2017
Україна побудує 5 нових сонячних електростанцій на 90 МВт за рахунок канадських інвесторів
24 Вересня , 2017

Walmart тестує сервіс доставки продуктів до холодильника…

Рітейлер Walmart у співпраці з виробником «розумних» замків August Home тестує новий сервіс доставки: кур’єр, який має разовий пароль на вхід в квартиру покупця, буде залишати продукти прямо в холодильнику.

Вчора Walmart оголосив, що починає співпрацю з компанією August Home, що спеціалізується на «розумних» замках і аксесуарах для будинку, щоб налагодити доставку товарів прямо до холодильника покупця.

Ідея полягає в тому, щоб кур’єр, добрався до дому замовника і переконавшись, що нікого немає вдома, міг, використовуючи одноразовий код, розблокувати «розумний» замок August Home і залишити продукти в холодильнику, відзначають в Walmart. Після того, як кур’єр покине будинок, замок автоматично заблокується. Користувачі ж, як кажуть у компанії, зможуть відстежити процес завдяки повідомленням або ж слідкувати за ним за допомогою «розумних» камер August Home і мобільного додатку.

 

На даний момент сервіс доступний невеликій кількості користувачів August Home в Силіконовій долині (штат Каліфорнія, США), які погодились взяти участь в тесті. При цьому Walmart сподівається в майбутньому розширити використання такої опції.

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline