Особливості роботи мозку мушки-дрозофіли можуть стати основою пошукових систем наступного покоління
23 Листопада , 2017
Очі омарів стали прототипом астрономічного інструменту, призначеного для точної локалізації джерел гравітаційних хвиль
23 Листопада , 2017

Walmart тестує робота для миття підлоги

Робот зараз використовується в п’яти магазинах рітейлера.

Як передає портал Engadget, рітейлер Walmart тестує автономного робота для миття підлоги у п’яти своїх магазинах. Підлогомиюча машина, розроблена компанією Brain Corp., обладнана камерами, датчиками і лідаром, які дозволяють їй маневрувати в проходах і обходити перешкоди. Спочатку нею керує людина, прокладаючи шляхи; потім робот їх запам’ятовує і може орієнтуватись самостійно.

За словами глави Brain Corp. Філа Даффі (Phil Duffy), технологія компанії використовується приблизно в 50 магазинах в США, а також застосовується в аеропортах, освітніх та корпоративних кампусах і на промислових об’єктах. Даффі також зазначив, що компанія планує запустити дану технологію в Японії (через партнера — компанію SoftBank Robotics) до літа 2018 року.

Walmnart, крім іншого, тестує роботів для сканування полиць — пристрої допомагають шукати загублені товари, перевіряти ціни і оцінювати рівень товарно-матеріальних запасів. При цьому рітейлер підкреслює, що дані технології повинні доповнювати роботу людей, а не замінювати їх.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline