В MIT розробили дешеві нановолокна, легші і міцніші за кевлар
10 Січня , 2018
Компанія Fisker продемонструвала прототип серійного електромобіля EMotion
11 Січня , 2018

Walker: перший в світі повноцінний робот-дворецький

Китайська компанія Ubtech представила прототип робота-дворецького, який вже через рік повинен з’явитись у відкритому продажу.

Зробити робота просто, а от зробити гуманоїдного робота — набагато складніше. З урахуванням того, що Atlas нещодавно представила двоногих роботів, здатних здійснювати запаморочливі стрибки, здається, що зробити примітивного двоногого андроїда не так складно. Однак на практиці, як завжди, існує безліч нюансів, які перешкоджають успішному результату.

 По-перше, роботи дуже галасливі. Найсучасніші проекти використовують гідравліку, але навіть сервоприводи з електромоторами видають досить голосні звуки. Крім того, всі ці роботи дуже дорогі, крихкі і нестабільні — для практичного використання вони навряд чи згодяться.

Виправити цю несправедливість взялись інженери китайської компанії Ubtech, яка виробляє широкий спектр роботизованих іграшок. Результатом став робот Walker — андроїд розміром з людину, призначений для дому та дозвілля. На сайті компанії сказано, що робот повинен грати роль «домашнього дворецького» — допомагати по господарству, розважати сім’ю і дітей. Він важить лише 82 фунта (37,2 кг) і пересувається практично безшумно.

Реліз моделі заплановано на 2019 рік і, згідно із заявами представників Ubtech, сам робот буде коштувати менше $100 000». З часом подібні роботи можуть стати досить дешевими і практичними, щоб у кожній сім’ї з’явився свій електронний помічник.

Джерело

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline