В MIT створили нову форму світла
18 Лютого , 2018
В Китаї створені нанороботи, що знищують ракові клітини
18 Лютого , 2018

Виробник пилососів йде в автомобілебудування

Відома компанія Dyson, що займається виробництвом пилососів та сушарок, повідомляла про свої наміри випустити електромобіль ще восени минулого року, але з тих пір ніякої нової інформації про це не з’являлося. Зараз же компанія говорить, що має намір випустити не один, а відразу цілу лінійку автомобілів.

Осінній прес-реліз був сповнений обіцянок зробити «не схожий ні на що» і «радикально відмінний від інших» електромобіль, який має бути дорогим і випускатися обмеженою серією. Але тепер компанія каже, що з елітними авто підуть ще дві моделі, які планується виробляти в набагато більших кількостях — так Dyson збирається закріпитися на швидко зростаючому ринку електроавто і стати впізнаваним брендом.

Перший автомобіль компанія представить вже на початку 2020-х років. У розробку вже вкладено близько трьох мільярдів доларів, при цьому ще деяку суму виробник витратить на удосконалення деяких вузлів авто. Зокрема, мова йде про батареї і корпуси автомобілів.

У розробників є всі шанси на успіх, адже Dyson давно займається масовим виробництвом та продажем техніки і зростаючий стрімкими темпами ринок напевно дозволить відомому бренду зайняти на ньому своє місце в тій же Норвегії, де місцева влада збирається вже в найближчі роки заборонити продаж авто з ДВЗ.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: