В Арізоні почали виливати п’яте дзеркало найбільшого оптичного телескопа
18 Листопада , 2017
Rolls-Royce планує будувати у Великобританії міні-АЕС
18 Листопада , 2017

Встановлено новий світовий рекорд по часу перебування у віртуальній реальності

Якщо ви колись пробували на собі технологію віртуальної реальності (і ні, ми зараз не говоримо про вироби типу Google Cardboard), то напевно розумієте, що з незвички всередині віртуального простору можна відчути певний дискомфорт. Деякі люди зі слабким вестибулярним апаратом і зовсім можуть стати жертвою так званого motion sickness, коли їх заколисує краще, ніж на кораблі під час шторму. Але є в світі відважні люди, готові провести десятки годин без перерви всередині VR-світів. Одним з таких сміливців став австралієць Джек МакНі, якому навіть вдалось встановити новий світовий рекорд.

Попередній рекорд безперервного перебування у віртуальній реальності належав журналісту Джорджі Баррату, який провів всередині VR-додатку 11 годин поспіль. Але герой нашого матеріалу вирішив не розмінюватись на дрібниці і протриматись більше доби. Для експерименту була обрана графічна програма Tilt Brush і гарнітура HTC Vive. В ході багатогодинного випробування Джек розважав себе тим, що малював персонажів різних мультфільмів і фільмів, наприклад, героїв серіалу «Сімпсони», Пікачу з гри Pokémon і навіть м’ячика Уілсона з фільму «Вигнанець» з Томом Хенксом.

 

Процес встановлення нового світового рекорду транслювався в реальному часі. Щоб якось розважити глядачів, Джек МакНі грав з ними в різні ігри, де потрібно малювати. Серед них були Hangman і Pictionary. Правила дозволяли Джеку зробити кілька коротких перерв від малювання і спілкування з глядачами, щоб поїсти з рук асистентів, при цьому не знімаючи шолома з голови. Спати під час експерименту йому не дозволялось. У підсумку герой нашого матеріалу провів у віртуальній реальності 36 годин 2 хвилини 16 секунд, що стало абсолютним світовим рекордом на сьогоднішній день. Але у цього марафону була ще й практична сторона: пожертви, зібрані в ході стріму, були передані одній з американських дитячих благодійних організацій. Так що Джек не тільки перевірив свій організм на VR-стійкість, але ще і допоміг хворим дітям.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline