Реактивний автомобіль Bloodhound SSC розігнався до 537 кілометрів на годину
1 Листопада , 2019
BILL-E – маленькі роботи, здатні збирати великі структури спільними зусиллями
2 Листопада , 2019

ВПС США планують перейти на дешеві та розмінні літаки-безпілотники

У найближчому майбутньому ВПС США планують створити підрозділ з пілотованих і безпілотних ударних тактичних літаків. Таке поєднання, на думку командування, допоможе знизити можливі втрати серед пілотів під час війни і забезпечить перевагу в повітрі.

Для реалізації цієї програми Пентагон має намір купувати недорогі безпілотні літаки, які можна використовувати в місіях, які становлять смертельну небезпеку для пілотованих літальних апаратів.

В даний час ВПС США мають у своєму розпорядженні парк БПЛА, що виконують функції розвідки, спостереження, а також ударні безпілотники, озброєні протитанковими ракетами і бомбами з GPS і лазерним наведенням.

У Пентагоні розуміють, що в можливих конфліктах з Китаєм або Росією США не вдасться уникнути великих втрат в авіації, де кожен сучасний літак буквально на вагу золота. Так, F-35 коштує майже 90 млн. доларів, а кожна година його польоту коштує 44 000 доларів. Що вже казати про новий бомбардувальник В-21, який «тягне» на всі 640 млн. доларів.

Безпілотники частково вирішують проблему ціни операції. В даний час ВПС США фінансують розробку Valkyrie XQ-58A – дозвукового стелс-безпілотника з корисним навантаженням до 270 кг і дальністю 2775 км. Він розрахований на експлуатацію протягом 12 000 годин і обійдеться лише в 3 млн. доларів. Це означає, що ВПС зможуть закупити 30 таких безпілотників за ціною єдиного F-35.

Ще один варіант використання БПЛА – участь у спільних операціях з пілотованими бойовими літаками, коли, наприклад, пілоти F-35A, F-22 Raptor або B-21 Raider керують діями кількох безпілотників.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: