ВПС США планують перейти на дешеві та розмінні літаки-безпілотники
1 Листопада , 2019


Вплив сучасних технологій на беттінг

Поява блокчейну та зростання інтересу до криптовалют змінюють профіль роботи букмекерських контор. Компанії мають застосовувати надсучасні рішення для захисту своїх клієнтів, їх анонімності тощо. На сайті bookmakerbets.com.ua можна ознайомитися з БК, які використовують захищені онлайн-сервіси та гарантують безпеку рахунків гравців. Проте деякі оператори вже заглядають у майбутнє і пропагують децентралізацію системи, щоб закрити безпосередній доступ адміністрації контор до гаманців користувачів.

Переваги децентралізованого блокчейну

Букмекерський бізнес перебував поза законом понад 10 років та й досі має сумнівну репутацію. До того ж індустрія тривалий час слугувала плідним підґрунтям для різного роду махінацій. Блокчейну, який наразі широко використовується банками та держструктурами, вдалося вирішити низку проблем у галузі. Так, технологія гарантує безпеку користувачів, своєчасні виплати та відсутність людського фактору під час обробки ставок на спорт.

Проте міжнародний оператор BetMatch стверджує, що застосування на майданчиках blockchain – не панацея. Для формування довіри між компанією та клієнтами варто децентралізувати онлайн-сервіси оплати та повністю виключити з процесу людину. Таким чином, бетор зможе отримувати свої виграші швидше, а транзакції будуть захищені набагато краще, ніж під час банківського переказу.

Компанія працює на Ethereum, яка першочергово була створена як децентралізований блокчейн з відкритим кодом та функціоналом смарт-контракту. Платформа підтримує криптовалюту та дозволяє здійснювати миттєві платежі. Якщо українські компанії запозичать досвід BetMatch, вони зможуть побудувати відкриті та довірливі відносини з клієнтами на нещодавно легалізованому ринку.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: