Корейські вчені вчать роботів керувати живими істотами
29 Травня , 2017
Оголошені переможці “автоматизованого” мистецького конкурсу RobotArt 2017
29 Травня , 2017

Volvo більше не буде розробляти дизельні двигуни

Компанія Volvo відмовилась від розробки нових дизельних двигунів. Причина — приведення таких моторів до сучасним нормам викидів вуглекислого газу виявляється занадто дорогим. Згідно з новими європейськими нормами токсичності, до 2021 році середній рівень викидів CO2 в модельній лінійці автовиробників має знизитись зі 130 до 95 грамів на кілометр.

При цьом,у зараз близько 90 відсотків усіх проданих на європейському ринку Volvo XC90 обладнані дизельними двигунами, а загальна кількість нових дизельних автомобілів в ЄС досягає 50 відсотків від всього автопарку.

Виробник продовжить модернізувати дизельні двигуни сімейства Drive-E, які вже готові і встановлюються на моделі марки, проте і вони будуть зняті з конвеєра до 2023 року. Замість агрегатів на важкому паливі Volvo має намір інвестувати в розробку електричних і гібридних силових установок.

Нещодавно в компанії розповіли нові подробиці про майбутній електрокар, що стосуються його очікуваної ціни і максимального пробігу на одному заряді. Як повідомив на Женевському автосалоні CEO підрозділу марки в Північній Америці Лекс Керсемейкерс, вартість електромобіля Volvo буде стартувати з 35-40 тисяч доларів, а його запас ходу складе не менше 250 миль (400 км).

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: