Слідом за Tesla: Nikola Motor буде будувати сонячні електростанції та заправки
23 Серпня , 2017
Натовп танцюючих роботів: новий світовий рекорд
24 Серпня , 2017

Volkswagen повідомила, коли почнуться продажі її електричного «Microbus»

 Концепт I. D. Buzz від компанії Volkswagen

Електричні автомобілі стають неймовірно популярними. Вони не тільки є більш екологічно чистими транспортними засобами, але і залучають тих споживачів, яким цікаві високі технології. За ступенем цікавості вони, мабуть, вже зрівнялись зі смартфонами, і тому повідомлення компанії Volkswagen про майбутній початок продажів електричного Microbus стала однією з найбільш важливих технологічних тем.

Улюблений мікроавтобус узбережжя Каліфорнії, Volkswagen Microbus, знову повернеться — цього разу вже в новій якості електричного транспортного засобу, зазначає Зак Естрада (Zac Estrada) на сторінках ресурсу The Verge. Компанія Volkswagen анонсувала свої плани по виробництву версії свого концепту I. D. Buzz. Компанія сподівається почати продажі новинки до 2022 року. Раніше вже розглядались перспективи електричного мікроавтобуса Volkswagen.

Продемонстрований раніше в 2017 році на Автосалоні в Детройті (Detroit Auto Show) новий транспортний засіб є прямим наступником мікроавтобуса, який компанія продавала в Північній Америці в період з 1950-х по 1980-ті роки. Версія концепту, призначена для виробництва, як очікується, буде трохи відрізнятись від «тупоносої» оригінальної моделі, оскільки всі батареї будуть вбудовані в підлогу. Ймовірно, новий мікроавтобус буде дещо схожий на Chevrolet Bolt.

Перспектива того, що виробництво I. D. Buzz почнеться (слід зазначити, що компанія не анонсувала, що назва транспортного засобу буде саме такою), є приємною новиною для тих споживачів, які зацікавлені в автомобілі з великою кількістю місць для пасажирів, не кажучи вже про ностальгію за оригінальною, бензиновою, моделлю мікроавтобуса, двигун якого розташовувався ззаду.

Як і оригінальний мікроавтобус, I. D. Buzz також буде пропонуватись споживачам і у вантажній версії, відзначає компанія Volkswagen. Такий мікроавтобус призначається для ринків різних міст, в яких вимоги до викидів роблять використання транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння дорогим.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline