Створено транзисторний “нейрон”, який веде себе як живий аналог
11 Липня , 2017
У Південній Кореї побудують найбільшу сонячну електростанцію на воді, яка обертається
11 Липня , 2017

Volkswagen показав новий електромобіль і роботів-электрозаправників

 На виставці Future Mobility Days-2017 інженери дослідного підрозділу концерну Volkswagen продемонстрували ряд інноваційних технологій, над якими вони працювали останнім часом.

Серед інших розробок був представлений повністю електричний автомобіль, здатний долати на одному заряді батареї близько 400 км – дальність ходу, яка досі не була властива жодному серійного електромобілю марки. На додаток, в якості можливого рішення для зарядки концепт-кару, розробники показали спеціального мобільного робота.

Volkswagen назвав новий електрокар Gen.E. Машина являє собою тридверний хетчбек, за габаритами близький до VW Golf. Відмітними особливостями прототипу стали двері,що захоплюють частину даху, бічне скло з вбудованими кватирками, особливі колісні диски, світлодіодна оптика і камери замість традиційних дзеркал заднього виду.

«В майбутньому швидка зарядка електромобіля має стати надзвичайно зручною. Мобільні роботи будуть самі підключати автомобіль до сервісного порту. Саме тому ми працюємо над концепціями автоматичної зарядки, яка буде дуже затребувана в підземних гаражах і багатоповерхових автостоянках», – повідомляється в прес-релізі компанії.

Картинки по запросу Volkswagen Gen.E

Інформації про технічні характеристики новинки, німецький автовиробник не повідомив. Відомо лише, що Gen.E отримає літій-іонні батареї з запасом ходу без підзарядки понад 400 км, а також буде адаптований для роботи з мобільними роботами.

Електрокар на базі «Гольфу» стане випробувальним стендом для майбутніх серійних транспортних засобів, побудованих на новій електромобільній платформі I. D.

Джерело: electrek.co

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: