Нейронна мережа навчилася переносити стиль одного фото на інше
7 Квітня , 2017
Розроблено нейропротез, керований головним мозком
7 Квітня , 2017

Вітер забезпечив шотландські будинки енергією на 136% – новий березневий рекорд

Судячи з усього, березневі вітри разом з енергетиками Шотландії попрацювали на славу, оскільки згідно з останніми даними, місцеві вітроелектростанції згенерували рекордну кількість енергії – її було достатньо для забезпечення шотландських домогосподарств на 136%.

Новий аналіз компанії WWF Scotland потужності вітрової енергетики, побудований на основі інформації, наданої агентством WeatherEnergy, показав, що вітряні турбіни в Шотландії виробили в національні мережі 1 240 095 МВт*год електроенергії протягом березня місяця, що, в середньому, на третину перевищує потреби всіх шотландських побутових споживачів. Таким чином, збільшення виробітку склало 81% порівняно з тим же місяцем минулого року і є новим рекордом.

Якщо говорити про загальне споживання електроенергії в Шотландії за березень місяць, енергія вітру виробила еквівалент 58% всіх потреб, включаючи приватні будинки, бізнес і промисловість. Тим не менше, в п’ятницю 17-го і в неділю 19-го березня шотландські ВЕС виробили більше енергії, ніж було необхідно абсолютно всім споживачам країни – в кожен з днів відповідно 102% і 130%.

«Враховуючи, що в нинішньому березні було не так вітряно, як у попередні роки, рекордна генерація в цьому році показує важливість продовження нарощування потужностей за рахунок будівництва нових вітрових електростанцій, – зазначив глава WWF Ланг Бенкс. – Енергія вітру надає тисячі робочих місць і продовжує відігравати важливу роль у зусиллях Шотландії над вирішенням проблем глобальної зміни клімату, щорічно запобігаючи мільйонам тон викидів вуглекислого газу».

WWF закликає політичні партії Шотландії і далі продовжувати підтримувати розвиток прибережної вітроенергетики, яка дозволить країні виконати свої цільові показники скорочення викидів CO2. У свою чергу, уряд Шотландії на початку цього року опублікував проект енергетичної стратегії, яка передбачає досягнення показника в 50% на частку ВДЕ в загальному балансі енергоспоживання країни до 2030 року.

Джерело: cleantechnica.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline