Китайський електрокросовер GE3 отримав великий запас ходу і низьку ціну
7 Серпня , 2017
Астероїд 2012 TC4 дозволить перевірити функціонування елементів мережі планетарного захисту НАСА
8 Серпня , 2017

Висотний планер Airbus Perlan II готується взяти рекордний бар’єр висоти

В даний час В околицях міста Ель Калафате (El Calafate), яке знаходиться на півдні Аргентини, група дослідників та інженерів з компанії Airbus проводить запуск нового висотного планера Perlan II. Під час одного з польотів планер піднявся на висоту 9 900 метрів. А кінцевою метою цих зусиль є підйом планера на висоту понад 15 461 метрів (50 727 футів), яка є рекордом, встановленим у 2006 році Ейнаром Еневолдсеном (Einar Enevoldsen) на планері Perlan I.
Як і його попередник, планер Perlan II розроблявся для збору наукової інформації щодо земної атмосфери в умовах відсутності перешкод, створюваних двигунами літального апарату. Володіння більш точною науковою інформацією дозволить вченим дізнатись більше про процеси кліматичних змін, про “висотну погоду” і про технології польотів на великих висотах. Крім цього, компанія Airbus планує з’ясувати рівень впливу на пілота і на обладнання літального апарату радіації, що проникає у верхні шари атмосфери з космосу.
Планер Airbus Perlan II #2
Згідно з наявними даними, околиці міста Ель Калафате є одним з небагатьох місць на земній кулі, де комбінація гірських вітрів і полярних завихрень створюють самі високі “стратосферні повітряні гори”. Ці потоки висхідного повітря можуть підняти планер з пілотом, що сидить всередині герметичної кабіни, майже до межі атмосфери. На відміну від висотної повітряної кулі, стратостату, польотом планера можна керувати і залишатись в одній і тій же області досить довгий час.
“Відкриття, які будуть зроблені в рамках програми Perlan, допоможуть нам в майбутньому робити безпечніші літаки” – розповідає Аллан Макартор (Allan McArtor), директор Airbus Americas, – “Крім цього, ми отримаємо можливість розробити нові технології, які будуть дуже корисні під час подорожей на Місяць, Марс та інші планети нашої системи”.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline