Сервери на Linux і Windows вражає вірус-майнер
19 Січня , 2018
Вчені створили гамма випромінювання в лабораторії
19 Січня , 2018

Visa вбудовує відбиток пальця в свої платіжні системи

Всі ми вже давно звикли до біометричних сенсорів в наших девайсах, але при цьому, якщо нам потрібно зняти гроші з пластикової картки, ми досі користуємось не найбезпечнішим методом типу ПІН-коду. Але компанія Visa вирішила змінити це і почала вбудовувати в свої системи сканер відбитку пальця.

Варто зауважити, що вводити новий метод представники Visа вирішили не просто так. Було проведено масштабне опитування, в якому користувачі і обрали новий метод. Сам він полягає в тому, що всі, хто використовує карту Visa нового зразка, зможуть застосовувати звичну процедуру підтвердження особи за допомогою відбитка пальця. Сканер відбитку пальця активується в той момент, коли картку вставляють в термінал. Якщо користувач прикладе палець, чіп звірить відбиток з архівними та дозволить або заборонить опрацювання транзакції. Крім цього, буде доступний і «традиційний» метод підтвердження за допомогою ПІН-коду.

Система повністю автономна, так як відбиток зберігається лише на самій карті, а чіп при використанні заряджається від терміналу. Перші картки нового зразка будуть поширюватись серед співробітників і клієнтів компаній Mountain America Credit Union і Bank of Cyprus. Як заявив представник Visa Марк Нельсон,

«Вся система працює дуже витончено, швидко і непомітно. Мене вона впізнає за долі секунди. Ми провели опитування, і серед усіх запропонованих варіантів біометричної ідентифікації розпізнавання відбитків пальців отримало найвищий відсоток довіри (50%) як бажаний засіб аутентифікації для підтвердження платежів».

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: