В США будуть лікувати рак генетично модифікованими клітинами
24 Липня , 2017
Підводний робот приніс погані новини про затоплений енергоблок АЕС Фукусіма
25 Липня , 2017

Віртуальний тур по МКС від Google Street View

Побувати на Міжнародній космічній станції і відчути себе астронавтом тепер можна, не виходячи за мережі атмосфери— сервіс Google Street View створив віртуальний тур по МКС.

Виртуальный тур по МКС от Google Street ViewGoogle

Можливо, в дитинстві ви мріяли стати космонавтом (а може, навіть і зараз мрієте). Тепер у вас є унікальна можливість уявити, що знаходитесь на Міжнародній космічній станції — сервіс Google Street View вперше в історії компанії показав, як виглядає МКС зсередини.

Під час свого перебування на МКС астронавт Європейського космічного агентства Томас Піску протягом півроку знімав для Google фотографії інтер’єру станції.

Зазвичай, щоб зняти панораму для Google Street View, фахівці компанії використовують устаткування, що здійснює багатокамерну зйомку. Однак для відправлення в космос воно виявилось занадто важким і дорогим. Тому Google разом з фахівцями NASA придумали інший спосіб зйомки — за допомогою звичайної дзеркальної камери та іншого устаткування, яке перебувало на станції.

Після того, як Томас Піску відзняв необхідну кількість знімків, він передав їх в Google, де фахівці компанії зшили їх разом, щоб створити віртуальний тур по МКС.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline