Компанія Honda обіцяє створити до 2022 року електричний автомобіль, батарея якого буде заряджатись за 15 хвилин
2 Грудня , 2017
Новий асфальт з добавкою графену збільшить термін служби дороги в два рази
3 Грудня , 2017

Віртуальна виставка перенесе туристів до майстерні великого митця

Лондонська галерея сучасного мистецтва спільно з компанією HTC організувала інтерактивну виставку нового формату. Вона присвячена творчості Амедео Модільяні – італійського художника-бунтаря, який жив і працював на початку минулого століття в Парижі. Останній аспект, умови в робочій майстерні експресіоніста, відвідувачі виставки побачать у віртуальній реальності.

Цей проект – частина великої програми «Vive Arts program» від HTC, яка покликана змінити «способи творчості і його сприйняття». Роботи Модільяні для цього було обрано неспроста, так як в 1917 році французька влада зі скандалом закрила його виставку. Аж надто непристойні там були експонати, та й особистість самого художника викликала суперечливі почуття.

 Tate Modern

Щоб сучасний глядач міг зрозуміти, чим керувалися тодішні діячі, і був організований цей віртуальний тур по майстерні Модільяні. За допомогою гарнітури Vivo відвідувачі виставки зможуть не тільки побачити, але і «торкнутись» світу, в якому жив і творив митець. П’ять місяців кропіткої роботи перетворились в цифровий світ з 60 предметами, доступними для взаємодії. Наприклад, банку на підлозі від пролитої фарби або тліючі недопалки в попільничці.

 Tate Modern

Також під час туру можна буде побачити покрокове створення двох останніх картин Модільяні. Всі деталі ретельно узгоджені з істориками та мистецтвознавцями, при оцифруванні використовувались реальні предмети тієї епохи і документальні знімки. Виставка працюватиме до весни наступного року, а сам віртуальний тур через деякий час з’явиться в магазині контенту для гарнітури Vivo.

 Tate ModernДжерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: