Концептуальний міст Красоєвича – колосальний трансформер
11 Серпня , 2017
Відео: як роблять каву в космосі
11 Серпня , 2017

Віртуальна реальність HolodeckVR вмістить в себе до ста осіб

Німецький стартап HolodeckVR з Мюнхена розробив технологію багатокористувацької віртуальної реальності, яка використовує геолокацію і дозволяє людям перебувати разом у VR. Ця розробка може стати першим масовим рішенням для онлайн-ігор, в яких задіяно багато гравців одночасно.

Розробку представила команда з інституту Fraunhofer IIS. За словами творців, вона дозволить не тільки урізноманітнити ігрові враження, але і стане в нагоді для навчання і демонстрацій, наприклад, у виставкових залах.

Зараз розробники зайняті пошуком додаткових коштів, які дозволять їм продовжити розробку і усунути всі наявні недоліки, тому про те, коли їх технологія буде доступна для звичайних користувачів, не повідомляється. Про ціну теж поки рано говорити.

Назва стартапу — відсилання до подібної технології, що була в розпорядженні екіпажів зорельотів Федерації Планет з науково-фантастичного всесвіту Star Trek. Кожен член команди і просто відвідувач корабля може зайти на голографічну палубу, завантажити одну з наявних програм і поринути у віртуальну реальність з повним ефектом присутності. Для демонстрації можливостей створені демки Pac-man, Pong і ще кілька програм.

HolodeckVR — не єдині розробники, що хочуть створити мультиплеєрну технологію віртуальної реальності. Ще в минулому році компанія, заснована Ноланом Бушнеллом з Atari, представила схожу технологію, але ніякої інформації про ціну і досі не повідомляє.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline