Нова китайська ракета-носій виведе на орбіту шість супутників
12 Вересня , 2017
AREE – проект незвичного космічного апарату, призначеного для проведення досліджень на поверхні Венери
13 Вересня , 2017

Віртуальна реальність допоможе вивчити іноземну мову

Компанія ATi Studios випустила додаток MondlyVR для платформи Google Daydream, який здатний розпізнавати голос і, як обіцяють розробники, допоможе вивчити іноземну мову.

MondlyVR дозволить людям, що вивчають іноземну мову, поринути у віртуальну реальність, де вони зможуть розмовляти і взаємодіяти з персонажами. Розробники обіцяють, що додаток буде підтримувати 30 мов, починаючи від найбільш популярних (англійська, японська, французька, іспанська тощо) і закінчуючи тими, що вивчаються в основному лише носіями мови та фахівцями в галузі лінгвістики (фінська, угорська).

За словами головного виконавчого директора ATi Studios Алекса Ілієску (Alex Iliescu), у компанії зрозуміли, що найкращий спосіб навчання мовам — це досвід занурення, яке відтворює життєві сценарії і бесіди, і віртуальна реальність здатна в цьому допомогти. Ілієску зазначає, що від спілкування новою мовою людей утримує страх і відсутність практики: MondlyVR допомагає подолати ці бар’єри, даючи учням можливість комфортно відчувати себе в реальних ситуаціях спілкування.

 

Відзначається також, що якщо в традиційному навчанні людині потрібно до 6 місяців, перш ніж вона почне включатись до бесіди на новій мові, то MondlyVR дозволяє робити це з першого дня навчання.

При цьому, як розповідає один з авторів порталу UploadVR, який спробував новий додаток в дії, не всі підтримувані мови працюють однаково добре. Так, у випадку з японською, вірно транскрибуючи просту фразу, програма не зчитувала її, не розуміла. При цьому коли автор розмовляв іспанською, таких проблем не виникало.

Додаток Mondly вже давно використовується по всьому світі. Тепер же можна придбати і версію для Daydream, для роботи з якою потрібен шолом віртуальної реальності.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: