Український агродрон від Kray Technologies не має аналогів у світі (ВІДЕО)
2 Листопада , 2017
Новий китайський електромобіль Zhidou D3 отримав цінник 7 500 доларів
3 Листопада , 2017

Виробництво біогазу в домашніх умовах стало ще простішим (відео)

Ізраїльська компанія HomeBiogas, що спеціалізується на розробці рішень для виробництва чистої енергії, запустила другу кампанію на Kickstarter по збору коштів на біогазову установку HomeBiogas 2.0, яка перетворює відходи продуктів харчування, гній та іншу органіку в «чистий» газ, причому робить це в два рази швидше першої версії.

Як заявляють автори проекту, одна така домашня біогазова установка здатна щодня виробляти газ для живлення кухонної плити (яка йде в комплекті системи) протягом трьох годин, чого достатньо для щоденного приготування їжі для середньостатистичної сім’ї.

«Компостування – це, безумовно, гарний напрямок, але з HomeBiogas ви можете отримати більше від своїх відходів. Система подбає про всі залишки з вашого столу і забезпечить вироблення газу і рідких добрив на щоденній основі, – говорить Ошик Ефраті, генеральний директор і співзасновник HomeBiogas. – Рідке добриво можна безпечно використовувати для живлення городу, квітників, фруктових дерев або гідропонних міні-ферм. Такий продукт також може служити водно-нітратною добавкою для компостної купи і, безперечно, прискорить процес компостування».

Дешевое оборудование для производства биогаза дома из мусора и продуктов

Свою першу модель компанія представила два роки тому. Це також була компактна біогазова станція, яка переробляла побутові органічні відходи і продукти життєдіяльності домашніх тварин в газ, але робила це менш ефективно і являла собою більший пристрій.

Нова установка HomeBioGas 2.0 поставляється в зібраному вигляді в коробці відносно не великих розмірів і обладнана водонепроникним зовнішнім шаром. Щоб встановити її, достатньо заповнити робочу ємність водою, вкласти в газовий контейнер мішки з піском і додати харчові відходи.

Как сделать биогаз самому в домашних условиях

Всередині установки відходи розкладаються природним чином за допомогою анаеробних бактерій, які виділяють біогаз в процесі життєдіяльності. Спеціальний бак, об’ємом 700 літрів, з часом наповнюється готовим газом. Завдяки запатентованому механічного пресу, газ з постійним тиском і рівномірною швидкістю надходить до кухонної печі.

Технология получения биогаза дома видео

«HomeBiogas 2.0 на 50% більш продуктивний, ніж попередня модель. Він забезпечує краще газопостачання та може одночасно підтримувати до чотирьох пальників», – говорить Ефраті.

Біоустановка не поширює неприємні запахи, оскільки забезпечена клапанною кришкою, ізолюючою внутрішні компоненти.

«Це означає, що будь-які запахи залишаються всередині системи і, на відміну від систем компостування, не залучаються ніякі шкідники», – пояснює Ефраті. – Нарешті, в системі встановлений фільтр, щоб усунути будь-які неприємні запахи, такі як H2S, щоб продукт, який потрапляє на вашу кухню, був чистим, безпечним і без запаху».

Автор проекта биогазовой системы для бытовых нужд

За словами компанії, більшість біогазових установок на сучасному ринку є досить масштабними і складними системами, які обмежуються певними областями або створені спеціально для комерційного використання, але Homebiogas позбавлена таких недоліків.

Ізраїльський девайс для переробки домашніх відходів лише за кілька днів зібрав понад 208 тисяч доларів, при тому, що бажана сума складала 75 тисяч. Замовити одну біогазову установку на Kickstarter можна за ціною 460 доларів, а перші поставки пристрою плануються на березень 2018 року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline