Boeing патентує систему захисту GPS-навігації на блокчейні
19 Грудня , 2017
Вчені виявили новий вид прояву магнітних монополів
20 Грудня , 2017

Virgin Hyperloop One встановила новий рекорд швидкості

Кілька днів тому на випробувальному полігоні під Лас-Вегасом пройшли нові тести транспортної системи Virgin Hyperloop One. Головним досягненням випробувань її розробники назвали новий рекорд максимальної швидкості. 15-го грудня безпілотний модуль розігнався до 387 км/год.

Нова швидкість на чверть перевершила попередній показник, 310 км/год. Випробування проходили в замкнутій трубі, розділеній на ділянки по 500 м, з паралельним тестуванням системи автоматичних шлюзів. Без неї підтримання наднизького тиску, 0,0002 атмосфери, було б складним і нерентабельним. Плюс були перевірені нові вузли в підвісці магнітного шасі, навігаційна система, автопілот і т. д.

Кінцева мета проекту Virgin Hyperloop One – створення повноцінної транспортної системи міжконтинентального масштабу, в якій капсули з пасажирами і вантажем будуть рухатись по трубах зі швидкостями літаків. До жовтня 2017-го в назві проекту не було слова «Virgin», воно з’явилось там після того, як в раду директорів увійшов відомий підприємець Річард Бренсон. Тепер вже офіційно.

З приходом Бренсона до проекту потягнулись і інші інвестори — наприклад, промайнула інформація про вкладення $50 млн. від Caspian Venture Capital і DP World.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: