В Китаї зійшов на воду перший рятувальний катер-безпілотник
15 Липня , 2017
Anchor Cable – довічний кабель
15 Липня , 2017

Virgin Galactic відправить в політ космічних туристів в 2018 році

Virgin Galactic відновлює випробування свого космічного літака після трагічної аварії тестового апарату SpaceShipTwo, яка призвела до смерті другого пілота Майкла Елсбері в 2014 році. Новиною поділився Річард Бренсон в одному зі своїх останніх інтерв’ю виданню Bloomberg.

За словами глави Virgin Galactic випробувальні польоти на новому етапі будуть проходити з інтервалом у три тижні, а до кінця року компанія планує зробити ії частішими і вийти на навколокосмічні висоти. Якщо все піде добре, Він сам стане одним з перших космічних туристів. Це має відбутись приблизно до середини 2018 року, а до його закінчення компанія має намір налагодити вже повноцінні комерційні рейси для всіх бажаючих пасажирів.

Про прогрес в комерційних планах щодо організації пасажирських рейсів на космолітаках Virgin Galactic не було інформації з 2014 року, але Бренсон розповів, що, незважаючи на затримки і появу нових конкурентів, включаючи Blue Origin Джефа Безоса і SpaceX Ілона Маска, вони все одно ніколи не зможуть побудувати достатню кількість космічних кораблів, щоб задовольнити високий попит».

Тепер космічний бізнес Virgin Galactic включає в себе Virgin Orbit – невеликий підрозділ для запуску супутників та забезпечення логістики, а самі останні безпаливні випробування літаків VSS Unity були успішними, що прокладає шлях для подальших польотів з паливом на борту.

Нагадаємо, за можливість відправитись в політ в якості космічних туристів Virgin Galactic вже заплатили 150 осіб.

Джерело: techcrunch.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: