Китай планує висадку лісів величиною з Ірландію
15 Січня , 2018
Новітній десантний корабель ВМС США отримає лазерну зброю
16 Січня , 2018

Virgin Galactic успішно розігнала орбітальний планер до трансзвукової швидкості

Космічна компанія Річарда Бренсона, Virgin Galactic, провела сьоме за рахунком випробування свого протоптипу пасажирського космічного корабля. Модель VSS Unity, яка прийшла на зміну знищеної в аварії 2014-го VSS Enterprise, зробила найшвидкісніший і найскладніший керований спуск за всю історію проекту.

Прототип летів як планер, запускався з борта літака-носія і ніс на борту масогабаритний макет твердопаливного двигуна, який в перспективі має дозволити VSS Unity вийти у відкритий космос. Поки ж пілоти Марк Штуккі і Майкл Масуччі керували ним за допомогою штатних механізмів, виконавши ряд складних маневрів у небі над пустелею Мохаве.

Головне досягнення: в ході планерування космічний корабель Бренсона досяг швидкості 1110 км/год, що становить 0,9 Маха. Це майже гранична швидкість руху для даного апарата в атмосфері без двигуна. Тест дозволив перевірити нові вузли і компоненти машини при прискоренні і підвищеному навантаженні, результат задовільний.

Спостерігачі звернули увагу на новий колір корпусу космічного корабля, який переливався відтінками сріблястого. Це спеціальна система термозахисту від перегріву при терті об повітря і вона теж була випробувана в реальних умовах вперше. У звіті Virgin Galactic зазначено, що всі тести успішно завершені.

Virgin Galactic

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: