Експериментальний ракетний двигун SpaceX вибухнув в Техасі
9 Листопада , 2017
Електровантажівка E-FUSO ONE Vision від Daimler з запасом ходу 350 км
10 Листопада , 2017

Винахідник літального костюму випробував його і встановив світовий рекорд швидкості

Річард Браунінг, глава компанії Gravity Industries і за сумісництвом пілот-тестер, потрапив у Книгу рекордів Гіннессу, пролетівши в літальному костюмі власної розробки і розігнавшись при цьому до 50 кілометрів на годину. Політ відбувся завдяки вмонтованому в костюм керосиновому імпульсному двигуну з шістьма турбінами.

Сайт Книги рекордів повідомляє, що Річард зміг поставити рекорд з третього разу — саме тоді йому вдалось розвинути потрібну швидкість, після чого він знизився і приводнився в озеро.

 

Кожна з шести турбін має до 22 кілограм тяги, що дозволило Браунінгу піднятися на кілька метрів у повітрі і зробити видовищний політ над водною гладдю озера. Для керування костюмом не потрібно ніяких контролерів і кнопок з педалями — все здійснюється за допомогою рухів тіла користувача.

На сайті Книги рекордів Гіннессу костюм вже порівняли з бронею Залізної людини, але насправді розробка Gravity Industries більше нагадує модифікований комбінезон військового льотчика, з тією лише різницею, що обмундирування останнього не включає в себе ніяких двигунів та турбін на руках.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: