NASA проектує мультикоптер Dragonfly, який відправиться досліджувати Титан у 2025 році
4 Вересня , 2017
Компанія SpaceX провела успішні випробування перших ступенів важкої ракети-носія Falcon Heavy
4 Вересня , 2017

Військові США тестують бараки, створені 3D-принтером

Американські військові присутні в безлічі місць по всьому світі, а це значить, що солдатам потрібно багато житлових та господарських приміщень. Зараз табори розбивають за допомогою спеціальних мобільних житлових комплексів і наметів, але незабаром все може змінитись. Інженерна лабораторія армії США тестує будівельні 3D-принтери, здатні в короткий термін створювати житлові приміщення на місцях до прибуття військ.

Програма ACES існує вже більше трьох років і ведеться спільно з NASA. У рамках проекту фахівці розробляють способи створення тимчасових споруд за допомогою адитивних технологій, роблячи наголос на використання місцевих матеріалів і мобільних пристроїв для тривимірного друку.

Фахівці, що працюють над проектом, пояснюють, що в підсумку вони хочуть розробити недорогий і швидкий спосіб побудови бараків, стін, парканів та навіть трубопроводів на будь-якій відкритій місцевості, де це необхідно. Використання матеріалів, наявних на конкретній локації, дозволить армії та уряду США скоротити витрати на транспортування будівельних матеріалів і на робочу силу, адже у разі використання 3D-принтерів можна скоротити штат будівельників приблизно на 60 відсотків. Зараз дослідники вже надрукували невеликий бетонний сарай площею близько 50 квадратних метрів.

В завдання інженерів NASA, що працюють над проектом, входить створення мобільного 3D-принтера. Зараз вони працюють уже над третім поколінням пристрою, який обіцяють закінчити вже цієї осені.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline