Шолом Робокопа для велосипедистів
9 Вересня , 2017
Сервіс Lyft запустить таксі з автопілотом в Сан-Франциско
10 Вересня , 2017

Військові США провели спільні навчання дронів і роботів

Армія США продовжує розробляти і впроваджувати нові технології, які можуть допомогти вести військові дії в майбутньому, зводячи до мінімуму втрати особового складу. Велику ставку вчені та інженери, що працюють на американську «оборонку», роблять на роботів і військові літаки. Їх протестували в ході спільних навчань, ініційованих командуванням військової бази Форт-Беннінг, розташованої в штаті Джорджія.

Були випробувані роботизовані позашляховики Humvee, які в компанії бронетранспортерів і повітряних дронів відпрацьовували орієнтацію і розгортання на місцевості, створюючи димові завіси для танків, маскуючи їх перед тим, як вони вступили в бій з умовним противником.

Маневрена роботизована і автоматизована система була вперше випробувана в такому масштабі, а польові умови дозволили вивчити її сильні і слабкі сторони. Програма, розрахована на об’єднання і спільну роботу сухопутних бойових автоматизованих машин і безпілотних літальних апаратів, існує вже більше трьох років, а демонстрація можливостей автономних систем стала першою серед безлічі інших, запланованих командуванням в майбутньому.

За словами організаторів, в рамках проекту планується реалізувати ще ряд ідей, спрямованих на підвищення якості ведення бойових дій. Крім того, застосування безпілотних літальних апаратів і роботів дозволить збільшити дальність і тривалість бойових дій, так як більшості автоматизованих пристроїв не потрібна допомога операторів та обслуговуючого персоналу.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline