Квадрокоптер, здатний перевозити до 6 осіб або вантажі до 550 кг
8 Листопада , 2017
Шотландія повністю перейде на «зелену» енергію до 2020 року
8 Листопада , 2017

Vector, конкурент SpaceX, здійснить три польоти наступного року

Аерокосмічна компанія Vector досягла домовленостей з керівництвом NASA і отримала добро на три комерційних запуски своїх ракет. Всі три старти планується здійснити з космодрому NASA, розташованого в штаті Вірджинія, — повідомляє CNBC.

Виконавчий директор Vector Джим Кантрелл розповів, що перший запуск запланований на липень 2018 року. За умовами контракту, укладеного між Vector і її першими клієнтами, у разі вдалого першого запуску контракт буде продовжений ще на п’ять стартів.

Як ми вже писали раніше, Vector-R — невелика і недорога ракета, призначена для запусків мікросупутників. Вартість одного її запуску становить лише близько трьох мільйонів доларів, а за рахунок мобільності Vector-R, спеціальних космодромів для запуску їй не потрібно. Достатньо лише невеликого і рівного бетонного майданчика, на якому можна розмістити пускову установку. Вага ракети становить близько п’яти тонн.

Зараз у компанії є чотири клієнти, з якими вже узгоджені практично всі формальності. Крім того, компанія займається будівництвом власного заводу в штаті Арізона — це дозволить з часом збільшити кількість запусків ракет до ста на рік.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: