Кросовер Hyundai Kona Electric отримає запас ходу 500 км
19 Жовтня , 2017
Транзистори нового типу можуть бути використані для виробництва високопродуктивної і високоефективної гнучкої електроніки
19 Жовтня , 2017

Вчені знайшли ідеальне місце для будівництва підземної колонії на Місяці

Протягом багатьох років вчені намагались зрозуміти: чи являються темні кратероподібні ями на поверхні природного супутника Землі входом в мережу підземних печер, які мільйони років тому були заповнені лавою. І нарешті, дослідники з Японії і США прийшли до висновку, що це дійсно так. Під місячною поверхнею є величезні порожнини. А це, в свою чергу, є відмінним місцем для будівництва поселення місячних колоністів.

Нове дослідження, опубліковане в журналі Geophysical Research Letters, загострює увагу на кількох гігантських ямах, розташованих поблизу регіону Пагорби Маріуса на поверхні Місяця. Як виявилось, це отвори, через які колись текла розпечена лава. А це, в свою чергу, доводить, що всередині Місяця повинні зберегтись стародавні печери, які цілком підходять для того, щоб побудувати в них першу місячну базу. Залишати дороге обладнання і жити на поверхні супутника, не захищеного атмосферою від різних космічних випромінювань, – дуже ризиковано. Тому печери можуть стати відмінним варіантом.

Розкрити таємницю тунелів вдалось завдяки спільним зусиллям космічних агентств NASA і JAXA. Вони ретельно вивчили велику кількість даних, отриманих про даному регіону місячної поверхні, і прийшли до єдино правильного висновку: печери дійсно існують. Дослідження здебільшого ґрунтувалось на даних, отриманих з японського космічного апарату SELENE, який був запущений на орбіту Місяця в 2007 році. За допомогою потужного радару апарат ретельно промацував поверхню супутника, саме так і вдалось знайти входи в печери.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: