Новозеландська приватна космічна компанія готується до другого тестового запуску
1 Грудня , 2017
Європейське космічне агентство схрестить дрони з супутниками
1 Грудня , 2017

Вчені показали, небезпеку розумної зброї майбутнього (відео)

Співробітники Інституту життя майбутнього (Future of Life Institute), серед яких значаться такі знамениті постаті, як Стівен Гокінг і Ілон Маск, опублікували незвичайне відео, присвячене невтішному майбутньому, яке може чекати всіх нас вже зовсім скоро. Відео, зняте в документальному стилі, нагадує моторошний телесеріал «Чорне дзеркало», творці якого регулярно розповідають глядачам, в який кошмар може перетворитись наше життя завдяки високим технологіям. Цього разу вчені вирішили показати, наскільки жахливими можуть стати крихітні дрони-вбивці, наділені штучним інтелектом, за допомогою яких зловмисники зможуть вбити практично будь-яку людину де і коли завгодно.

Відео вперше було продемонстровано відвідувачам зборів членів Організації об’єднаних націй, присвяченого сучасним видам озброєння, що відбулось у Женеві. Воно в правдоподібній формі розповідає про те, наскільки страшною може стати «розумна зброя» майбутнього. Тим більше що всі технології, показані в цьому ролику, вже існують сьогодні. Залишилось їх лише ще трохи зменшити і зібрати воєдино. Головною темою відео стали крихітні дрони, здатні з високою точністю вичисляти своїх жертв і буквально врізатись в їх голови, при цьому вибухаючи. Дрони тримаються невеликим роєм, вистежують жертву, при необхідності пробивають отвори у вікнах, щоб проникнути в приміщення, а також багато, багато іншого.

Згідно з сюжетом, дрони-вбивці можуть служити як урядам різних країн, так і терористам, які цілком можуть перехопити над ними контроль. Глядачеві показують, як за допомогою цих крихітних вбивць можна вчинити замах на політика або ж за лічені секунди вбити кількох студентів університету прямо в навчальній аудиторії, звідки не всім судилось врятуватись. Співробітники Інституту життя майбутнього впевнені, що від подібних «точкових вбивств» нас з вами відділяють лічені роки. І тоді ніхто не буде захищений від того, щоб раптово на його лобі не з’явився невеликий отвір від спрямованого вибуху. Пропонуємо вам оцінити цей короткий семихвилинний фільм прямо зараз. Головне, не забувайте, що на сьогоднішній день поки що все це лише наукова фантастика, а не сувора реальність.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: