Інтернет-магазин JD.com побудує в Китаї порти для дронов
13 Квітня , 2017
Adobe виправить невдалі селфі за допомогою ШІ і машинного навчання
13 Квітня , 2017

Вантажний електровелосипед VoltyCо від українських інженерів на Indiegogo

Українці розробили електричний велосипед, який спеціально адаптований для щоденного перевезення вантажів. За словами авторів проекту, їх високоміцний байк має підвищений ресурс роботи і підходить для використання як в аматорських, так і в комерційних цілях.

Електровелосипед отримав назву VoltyCо і для його серійного виробництва команда з Донецької області запустила краудфандинговую кампанію на Indiegogo. Причому,  випуск свого продукту вони планують налагодити саме в Україні, а не в Китаї, як це часто практикується.

недорогой грузовой электробайк

«Ми провели 5 місяців в Китаї, відвідали заводи, які виробляють компоненти для електротранспорту, тестували їх електробайки, уважно вивчали технології, які вони використовують. Зрештою, ми вирішили виробляти наш майбутній велосипед в Україні. Наша країна славиться своїми інженерними талантами. Сікорський, Патон, Антонов – це лише кілька імен. Україна проектує і виробляє автомобілі, судна, літаки і навіть ракети. Тут ми можемо використовувати більш сучасні технології і зробити продукт більш економічним», – повідомляється на сторінці проекту.

Як заявляють розробники, тривалий термін служби велосипеда забезпечується рамою з нержавіючої сталі, посиленими колісними ободами і підвіскою, надміцними шинами і високоякісною електричною батареєю. VoltyCо має вантажопідйомність 150 кг. Його акумулятор,  ємністю 750 Вт/год заряджається дві години і дозволяє проїхати понад 120 км на одному заряді.

Максимальна швидкість вантажного електричного байка становить 35 км/год. VoltyCо, також, обладнаний автоматичною трекінг-системою, яка дозволяє відстежувати місце розташування VoltyCо за допомогою смартфона і є ефективним протиугінним інструментом.

VoltyCo підійде як мандрівникам, так і бізнесменам, які займаються швидкою доставкою товарів. «Цей транспорт по комфорту наближений до скутера, не вимагає значних фізичних навантажень, невибагливий в ремонті і обслуговуванні, має максимально можливу вантажопідйомність, безпечний і може розвивати непогану швидкість», — сказав Гончаров. За розрахунками розробників, використання їх елекровелосипеда знижує собівартість доставки в 10-12 разів у порівнянні з доставкою на скутерах або електромобілях.

На Indiegogo електровелосипед VoltyCо стартує від $999 за модель Eco з мотором потужністю 250W і $1299 за модель Max потужністю 500W і більше ємнісною батареєю. На сьогоднішній день українцям вдалося зібрати $3400, а для успішного завершення компанії буде потрібно $17800.

Раніше команда VoltyCo брала участь в «Академії краудфандингу», яка проходила в Києві в лютому 2017 року при підтримці Програми розвитку ООН в Україні та Посольства Великобританії в Україні. Програма розрахована на підприємців, чий бізнес постраждав від війни в Донбасі.

Джерело: ain.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline