Короткий курс історії спаму
30 Серпня , 2017
Dolby взялась за розробку вбудованої акустики для ноутбуків
30 Серпня , 2017

Вантажівки Tesla отримають запас ходу до 480 км і будуть працювати в регіонах

В наступному місяці Tesla планує представити електричну вантажівку з запасом ходу до 480 км (300 миль). Таким чином, виробник електромобілів буде орієнтований, в першу чергу, на ринок регіональних перевезень комерційного вантажного транспорту, повідомляє Reuters.

Раніше СЕО Tesla Ілон Маск частково збентежив транспортну галузь заявами про можливості створення потужного вантажного автомобіля з живленням від батарей, який зможе конкурувати зі звичайними дизельними фурами, що мають дальність ходу до 1600 км (1000 миль) на одному паливному баку.

Насправді, электротягач Tesla Semi буде здатний пересуватись на відстані, які служать нижньою межею того, що американські транспортники називають «далекомагістральними» вантажними автомобілями, стверджує керуючий парком маямської компанії-перевізника Ryder System Inc Скотт Перрі. За словами Перрі, на початку року він зустрічався з керівниками Tesla для обговорення проекту на виробничому підприємстві компанії у Фремонті, штат Каліфорнія. В ході зустрічі з’ясувалось, що фури «Тесла» будуть обладнані спрощеною кабіною без спального місця. У той час як кабіни зі спальними місцями зазвичай встановлюються на вантажівки-далекобійники.

Reuters звернулось до компанії Tesla з проханням прокоментувати нові відомості про її перспективні вантажні машини і отримала відповідь: «Tesla дотримується принципу відмови від коментування чуток, правдивих чи неправдивих, оскільки це було б нерозумно. Нерозумно!».

В середині серпня стало відомо, що Tesla має намір провести випробування колони безпілотних вантажівок, причому під час однієї з перевірок за кермом машин водіїв не буде. Випробування машин планується провести в Неваді та Каліфорнії. В даний час компанія веде переговори про отримання відповідного дозволу з автотранспортними управліннями цих штатів.

Згідно із листуванням з автотранспортними управліннями Невади і Каліфорнії, з якою ознайомилось агентство Reuters, Tesla має намір випробувати два прототипи сідлових тягачів, які будуть їздити по дорогах уздовж кордонів штатів в колоні під керуванням водіїв і в повністю автономному режимі. Слід зазначити, що в Неваді поки ще жодна компанія не випробувала безпілотні машини без водіїв.

В грудні минулого року власний сідловий тягач представила американська компанія Nikola Motor Company. Її вантажівка отримала назву Nikola One. Серійне виробництво нових машин планується почати в 2020 році. Nikola One призначений для дальніх перевезень різних споживчих товарів в напівпричепах різних типів.

На повному заряді акумуляторної батареї і заправці водневого паливного бака вантажівка залежно від режиму їзди і навантаження зможе проїжджати від 1,3 до 1,9 тисячі кілометрів. Завдяки електродвигунам Nikola One зможе розвивати швидкість до 105 кілометрів на годину. Бортова система Nikola One здатна керувати кожним колесом окремо, покращуючи маневреність машини.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline