Перший гоночний електромобіль Audi для Formula E представлений в Нойбурзі (відео)
29 Вересня , 2017
Орігамі-робот, що складається в колесо, корабель і навіть планер
29 Вересня , 2017

В Європі протестували літаюче таксі Passenger Drone

Розробники компанії Passenger Drone почали тестувати свій власний пасажирський літальний апарат, який, за їх словами, зможе скласти гідну конкуренцію Ehang 184 і Volocopter. Але поки останні просувають свої розробки в Дубаї, Passenger Drone тестує власне літаюче таксі в Європі.

Творці Passenger Drone виклали відео, яке демонструє політ їх розробки. Поки літати самостійно апарату небезпечно, тому на перший раз в кабіну пасажирського дрону посадили пілота. Він оцінив аеродинамічні можливості апарату і протестував його основні системи в польоті. З фінальної версії дрону елементи управління прибирати теж не будуть, тому він зможе літати як самостійно, так і під управлінням пілота.

 

Кабіна апарату дуже схожа на вертолітні, але, на відміну від них, літаюче таксі літає за допомогою шістнадцяти моторів, обладнаних власним електричним приводом. Це дозволяє дрону літати близько півгодини на швидкості близько 50 кілометрів на годину. Розробники відзначають, що можна було б використовувати і більш ємкі акумулятори, щоб збільшити дальність польотів, але зараз це може стати не кращим варіантом, адже тоді збільшиться не тільки маса апарату, але і його ціна.

Поки літаюче таксі проходить початковий етап випробувань, тому перші демонстрації за його участю пройдуть тільки на початку наступного року. Ціни, як і строки, коли варто чекати початку серійного виробництва, розробники поки не повідомляють.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline