Розробники DeepMind створили ШІ з «уявою»
1 Серпня , 2017
Китай запускає захищений квантовий мессенджер
2 Серпня , 2017

В Україні створили потужну реактивну зброю

В Україні розробили нову термобаричну зброю – піхотний вогнемет РПО-16 і гранати РГО-27С і РГТ-27С2.

Про це повідомили на сайті “Укроборонпрому”.

Відзначається, що термобарична зброя знищує противника завдяки створенню при вибуху високотемпературного імпульсу, який супроводжується різким перепадом тиску. Його також називають боєприпасами об’ємного вибуху.

“На полігоні була перевірена ефективність українських боєприпасів об’ємного вибуху. Яких, практично, на сьогоднішній день немає на фронті. Дуже непогано себе зарекомендував ручний реактивний вогнемет РПО-16”, – зазначив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Одним із зразків термобаричної зброї є РПА-16 – реактивний піхотний вогнемет, який оснащений реактивної гранатою зі спеціальною термобаричною сумішшю. Це переносна зброя, яка здатна знищувати противника навіть за потужними укриттями. За своєю фугасною дією граната РПА-16 калібром 93 мм еквівалентна артилерійському снаряду великого калібру.

На полігоні також були продемонстровані гранати РГО-27С і РГТ-27С2. Ці гранати, масою не більше 600 грамів, створюють на дві секунди вогняну хмару, в якій температура досягає 2500 градусів. Така температура дозволяє знищувати не тільки живу силу противника, а й виводити з ладу легкоброньовану техніку.

“У світі дуже небагато країн мають технологію створення термобаричних боєприпасів. Це перші розробки зброї такого типу в Україні. І вони з’явилися завдяки тому, що” Укроборонпром “в списку тих, хто вкладає кошти в науку і людей, розвиває свої компетенції”, – зазначив заступник генерального директора з авіабудування та виробництва Володимир Коробов.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: