Естонія дозволила використання роботів-кур’єрів
25 Червня , 2017
Відео: новий гібридний дрон на колесах долає перешкоди
25 Червня , 2017

В створення Innovation District ІТ Park у Львові інвестують $ 95 млн

У Львові 24 червня офіційно анонсували запуск проекту Innovation District IT Park. Це окремий квартал площею 10 га, орієнтований на IT-бізнес і співробітників цих компаній, повідомили AIN.UA в Lviv IT Cluster.

Ініціатором проекту виступив Lviv IT Cluster, а головним девелопером – компанія Galereja Centre (найбільш відомі з будівництва львівського ТЦ Forum Lviv). Ця ж компанія є і головним інвестором проекту – інвестиції в Innovation District IT Park складуть $ 95 млн.

Ці кошти підуть на будівництво кількох бізнес-центрів різної висоти (від 8 до 22 поверхів), корпусу університету (його займе факультет інформаційних технологій УКУ), лабораторій, готелю, торгово-розважальних центрів, дитячого садка, магазинів та іншої інфраструктури. Всього IT Park повинен вмістити в себе до 10 000 чоловік і створити всі умови для їх комфортної роботи. Згідно з попередніми даними, першими резидентами компанії стануть компанії SoftServe, Global Logic і N-IX.

Квартал з’явиться на перетині вулиць Стрийської та Івана Чмоли. Будівництво кварталу почнуть вже в кінці цього року.

Нагадаємо, раніше у Львові також анонсували будівництво інноваційного парку LvivTech.City. Його будувати буде компанія UDP Василя Хмельницького, яка працює над створенням UNIT.City в Києві.

 

Джерело: ain.ua

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: