3D-друк дозволить повністю відновлювати зуби за рахунок регенерації судин
20 Червня , 2017
Чотирирукий робот-музикант, грає музику власного виробництва
20 Червня , 2017

В Швеції відкрився музей невдалих гаджетів

Не кожен продукт, нехай і самий революційний, за словами його творців, здатний вижити в умовах жорсткої ринкової конкуренції. Ось і виходить так, що деколи навіть дуже просунуті гаджети та інші електронні пристрої спалахують і швидко згасають на ринку, а буквально через пару років про них вже ніхто не згадує. Самюель Уест відкрив у шведському місті Гельсінгборг унікальний музей, де виставив найцікавіші, на його погляд, пристрої, які в свій час «не вистрілили». У нього вийшло втілити в життя дану подорож в минуле.

Перший портативний планшет Apple Newton, громіздкий комунікатор TeleGuide, величезна кількість всіляких смартфонів, яким так і не вдалося стати «вбивцею iPhone», окуляри Google Glass, плеєр Microsoft Zune, ігрова приставка Nintendo Virtual Boy, одноразові DVD з фільмами, які ставали непридатними після першого перегляду, маска Rejuvenique Tonning Mask, що використовує електричні розряди для підтяжки обличчя. Всі ці пристрої в свій час здавалися неймовірно привабливими і цікавими, але з тих чи інших причин так і не завоювали серця споживачів і в результаті залишилися забутими на узбіччі ринку.

В музеї представлені не тільки гаджети, але й такі продукти, як, наприклад, настільні ігри на кшталт «Монополії», заснованої на бізнес-імперії Дональда Трампа, велосипед, практично повністю виготовлений з пластику, і навіть футуристичний автомобіль виробництва Ford. Тут же ви зможете знайти різні харчові продукти типу «зеленого кетчупу» Heinz чи знежирених чіпсів Pringles. Зубна паста Colgate зі смаком лазаньї навряд чи змогла б сподобатись покупцям, як і Coca-Cola BlāK зі смаком кави. Пропонуємо вам подивитись відео, в якому засновник музею розповідає про деякі свої експонати.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: